Jdi na obsah Jdi na menu

únor 2008

11. 2. 2008

5.únor 2008

Tak a 7.zub se prodral na svět, dvojka vpravo dole. Tentokráte jen s trochou mrzutosti, ale zvládli jsme to bez problému. Takže po dlouhé době je ze mě sedmizubka.:-)

10.únor 2008

Dneska jsem se poprvé koupala u nás doma v bazénu. Po perličce jsme tam s taťkou hupli. Docela ledárna, ale byla jsem statečná. 3 "lžičky" a honem k mamině.

16.únor 2008

Tak mám pro všechny velkou novinu. Připravila jsem si pro mamču dáreček k narozkám, má je totiž právě dneska. Byli tu zrovna i doberští a já najednou nenápadně podnikla úplně sama první krůčky:-)!!!, nejprve úkroky do strany a pak odpoledne i dopředu od mamči k babičce. Mamča z toho měla ohromnou radost. To jsem to pěkně načasovala, co?

23.únor- 1.březen 2008 Dovča v Lanersbachu

Vyrazili jsme jako Hujerovi. My, doberští, ústečtí, zbraslavští a i babí s dědou, samozřejmě jeli pejsci- Ponty a Niki. Takže nás byl plný dům (byla to farma s chlupatejma kravičkama bůůůů, u nich jsem byla pečená vařená), bydleli jsme v Zillertálském údolí, v domě hned u lanovky a běžeckejch tratí, kousek od ledovce. Na ten jsem já nakonec nejela, ale na běžkách jsme s našima drandili skoro každý den, táta si mě zapřáhl v mém kolokočáře ( jdou na něj přidělat místo koleček lyže) kolem pasu, máma nám funěla na záda a už jsme si to mastili. Supr. Vyšlo parádně počásko. Dokonce jela i 3x nahoru vajíčkem, takže jsem překonala svůj rekord a vystoupala až do výšky 2200mnm:-)- tam se mi spinkalo a ostatní zatím lyžovali. Hlídala mě teta nebo děda s babičkou. Lyžoval dokonce i bratránek Péťa a jakej udělal pokrok! Byla to supr dovča.

24.únor 2008

14.MĚSÍCŮ

Co všechno umím?: Jak už jste se dočetli, tak mám za sebou první samostatný krůček, ale nicméně stejnak preferuju lezení anebo můj výbornej styl - chůze po kolínkách. Ale za ručičky to bych mohla chodit furt, takže ven nosím botičky a ťapkám. A taky mě baví chodit do schodů a ze schodů. Hračky mě moc neberou, asi nejvíc knížky. Baví mě krteček a různý zvířátka, který ukazuju na obrazcích a popř. to i zvukově doprovázím. Umím jich velkou spoustu. Favoritem je teď gorila, tučňák a slon. Taky ráda kramařím, to by mi šlo a rozmontovávám nejrůznější předměty. Už mám okoukáno, jak co funguje. Baví mě vypínat a zapínat dokolečka TV a vyndavat kazety a CD z věže. Sama moc nevydržím, furt se držím máminý sukně. Slovo máma řeknu za den asi nejvíckrát, taky jsem furt maman. Jsem trošilinku mlsná, jednou se po něčem můžu utlouct a druhý den nad tím ohrnu nos. Nejvíc mi šmakujou jahody, rajčata a bílý jogurt. Ale s jídlem jsem prý hrozná. Narvat do mě večerní porci kaše chce i s krtečkem dávku trpělivosti. Hrozně ráda se tulím a válím po gauči či po posteli. Jsem smíšek, dost často se teď chechtám, rozesmějou i naprostý krávoviny. Spinkám furt 2x denně. Koupání ať už ve vaně či v perličce miluju a usínám v postýlce. V noci se stále budím a ráno vstávám kolem 6..