Jdi na obsah Jdi na menu

červen 2007

30. 6. 2007

11.6.2007

Přetočila jsem se z bříška na záda! Ležím s mamčou v jejich posteli, vždycky po ránu se ještě válíme. Položila jsem si hlavičku do strany, odrazila se a jsem na zádíčkách! Nic těžkýho. Ale že by to teda přišlo nějaký úchvatný, tak to tedy ne.

15.6.2007

Máchám zuřivě ručičkama a tím pádem můžu se vším a do všeho mlátit. A ve vaně pořádně cákat!

18.6.2007

Ba, bá, ba, bababá, brrrrr, bába,....Tak krom indiána, umím slabiky a to se mi dosti líbí. Melu o 106, až do 22:30. Jsem nesmírně spokojená. Rodiče říkaj, že asi budu pěkně upovídaná:-).???

23.6.2007

Tak je to tady. Zase o krůček blíž k běhání. Už se začínám stavět na kolínka a ručky. Odrážím se hlavou a už se leze. Zatím tedy jen dozadu, ale já to promakám. Jinak trošičku kašlu, tak jsou rodiče trochu nervózní. Jo a zítra mám půlročniny! Toto letí!

24.6.2007

PŮL ROKU

Co všechno umím: Tak je mi 6 měsíců. Nevím čím začít, protože už jsem strašně šikovná. Začala jsem se stavět na všechny 4, zatím jen na chviličku, ale určitě to rychle natrénuju. Na zádech stále moc nevydržím, to mě nebaví, takže většinu času trávím na bříšku a na něm už vydržím strášně dlouho. I se umím přetočit z bříška na záda, ale moc toho nevyužívám, protože co na zádech. Na bříšku si hraju se všema možnýma hračkama, jejich uchopování je banální záležitost. A v hodinách ( točení na bříšku o 360°) jsem už taky přebornice. Do všeho mlátím, máchám rukama a to i ve vodě, takže to báječně cáká. Už se nekoupu ve vaničce, ale ve velký vaně, nejradši s tátou a pak v medvědovi ( to je takový speciální lehátko). A tam mám taky hračky, který urputně cucám. Ochutnat musím stále všechno. Máma mi často zpívá, tak si broukám s ní. Už se naučila pěknou řádku písniček. Žvatlám často a ráda, pěkně zřetelně ba, ba, ta, táta, bába, ma, máma, pa, brrr,.... Rodiče už mám slušně vycvičený, když se mi něco nelíbí, tak to umím dát jasně najevo a oni poslechnou:-). Ráda chodím dolů za babí a dědou, chodíme každý ráno, oni snídaj a já si hraju, se všema se rozloučíme, jdem i s Flápkem nahoru, ještě si hrajem na koberci, prohlížíme knížky, posloucháme moje oblíbené CD ( když jde malý bobr spát) a pak se jdu ještě s mamčou natáhnout. V kočárku jezdíme s Flápou do lesa, ale žádná změna, stále nic moc. To v klokance je to lepší, mám rozhled a můžu všechno pozorovat. Večer usínám zatím ještě s maminkou a mlíčkem. Nahoře vlevo mi prosvítá 1mm zoubku, ale jinak zatím žádnej nevylezl. Jsem roztomilá kobliha k sežřání!

 

Náhledy fotografií ze složky červen 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář