Jdi na obsah Jdi na menu

duben 2007

30. 3. 2007

6.4.2007

Jsou mi 3,5 měsíce a já drandím s mamčou a taťkou na kole! Ti jsou z toho nadšení. Když spím ( jsem v přívěsu zatím v autosedačce), tak dobrý, tak uvidíme, jaký to bude. Každopádně hurá - moje 1. jaro je tu!!! Teplíčko, sluníčko a hlavně - můžu nasávat z máminý mlíkárny už i venku. Objeli jsme Záplavy, pěkně lesíkem. No, docela to se mnou tátovi jede.

8.-9.4.2007

A jsou tu Velikonoce. Tak vyrážím poprvé na chalupu do Vladměřic u Manětína. Já už jsem tam tedy byla hodněkrát, ale to jsem se ještě schovávala u mámy v bříšku. Prababí se sem tenhle týden nastěhovaly na letní bydlení z Ústí. Je tu i strejda Honza a teta Lucka a samozřejmě ústečtí babí s dědou. Na skok se za námi stavili i druzí babí s dědou a Flápkem. Praprababička Marie mě drndala v kočárku na zápraží, kde tráví den, pěkně v šátku zachumlaná v dece sedí na lavičce a sleduje dění kolem. Taky jsem s ní pak mazlila. To je stejně, co?, když je někdo o 102 let starší. Teta Lucka říká, že jsme si podobný:-). Venku je celkem frišno, takže nejvíc času trávím vevnitř s mamčou. No a v pondělí ráno? Taťka mě pěkně vyšupal, tak jsem ho obdarovala vajíčkem a pak i strejce a dědulu:-).

16.4.2007

Je mi 16 týdnů. Tak jako každé ráno teď vždycky vstáváme v 6 s taťkou, já s plným bříškem maminčina mlíčka, nadělím do plíňáka, taťulda mě přebalí, pak si hraju na dece, naši spolu posnídaj, vyprovodíme taťku a jdem dolů za babí a dědou, který taky akorát odjíždí do hospitlu. Babí udělá čajdy a debatujem u stolu. Zírám na ten nádhernej lustr. Mám deku na stole. A jé, HELE, já se umím přetočit na bříško. Jů a znova a znova. Já jsem tak šikovná! Mám z toho děsnou radost, takže poctivě trénuju furt dokola. Jo a umím to rovnou na obě strany. No to je bájo. Před týdnem jsem se začala točit na bok a šup a už to umím. Dostávám obří pochvalu!

24.4.2007

4 MĚSÍCE

Co všechno umím: Jakmile jsem na zádech, šup a už jsem na bříšku. V přetáčení jsem přebornice! Na břuchu vydržím už docela dlouho a když už nemůžu, tak se zabořím čumákem do země a hučím a tím pádem někdo ( většinou máma) přispěchá na pomoc. Začínám se zvedat na ruce a krčím kolínka pod sebe. Že bych snad za chvíli lezla?:-) Taky si chytám na bříšku hračky, tedy aspoň se pokouším. V uchopování věcí jsem se taky vylepšila, zasoustředím se, chytnu a šup s tím do pusy. Naprosto všechno testuju, jak chutná. Ráda otlapkávám obličeje. Umím pištět, broukat, křičet, chechtat se i vztekat se. Furt se ráda cákuju ve vaně s tátou či v mojí malý vaničce, ale tam se už taktak vejdu:-). Všechno pozoruju a věci mě fascinujou. A někdy, zatím tedy vyjímečně, se někoho či něčeho bojím. Můj vztah ke kočárku se krapet vylepšil, když se v něm probudím, tak v něm i chvíli vydržím ležet a koukat. Sice jen někdy a na chvíli, ale máma mě chválí. V autosedačce vydržím už normálně, takže když je hezky, jezdím s našima na kole. No a s maminou jezdím autem na masáže, cvičení a už i plavčo. Jsem roztomilý a šikovný mimi!

 

Náhledy fotografií ze složky duben 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář