Jdi na obsah Jdi na menu

květen 2007

30. 5. 2007

začátek května

Vzpírám se na ruce, když ležím na bříšku!

22.5.2007

Za 2 dny mě bude 5 měsíců. Dneska jsem byla poprvé v bazéně. Chodím s našima na 4 na kurz plávání. Dostala jsem modrý plavečky s Nemem a už jsme se s taťkou cachtali, co cachtali!, plavala jsem na různý způsoby - po zádech a i po bříšku. A šlo mi to dobře. No a když jsme se s maminou vrátili dom, tak mi máma posouvala hračku tak dlouho, až se mi podařilo otočit po bříšku o 360° jako hodinová ručička. Byla to pěkná fuška!

24.5.2007

5 MĚSÍCŮ

Co všechno umím: O přetáčení na bříško už netřeba psát. A možná, že umím i 1 krok k přetočení zpět. V poloze na bříšku umím položit hlavičku do strany na zem. Chytání a uchopování věcí je už pro mě hračka, jak v poloze na bříšku, tak i na zádech, když se chovám nebo na boku... A všechno se pak musí ochutnat. Nejlepší jsou ovšem moje ručičky a paleček. Začala jsem se bát lidí, ale spíš se na většinu usmívám. Na bříšku už se krásně vzpírám na ručičkách. Koupu se s taťkou ve velký vaně. Čučím na bednu. Při kojení občas koukám všude kolem, aby mi náhodou něco zajímavýho neuteklo, takže mlíko musí počkat. Umím se točit na bříšku jako hodinová ručička, ale dá to stále práci. A začínám se šoupat dozadu. Hodně prskám a ráda slintám. Chechtat se umím strašně roztomile.Furt nechci dudlíka. To maj asi naši smůlu!

25.5.2007

Je mi 5 měsíců a 1 den. Tento týden se pokouším odrážet ručkama a helejme se, jsem o kus vzadu:-)! Já se plazím pozádu! Máma si myslela, že mi to klouže, ale to se mýlila. Dole u Péti v pokojíčku jsem to ukázkově předvedla babičce, odplazila jsem se 3x za sebou o metr dozadu. A už to začíná! Mám z toho takovou radost, že prskám radostí o 106.

26.5.2007

VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ

Je sobota.Venku je krásně, docela slušnej hic. Dneska mám velký den, musím se pořádně vyšňořit. Přivítaj mě oficiálně na Doksech. Na tu slávu k nám nejdřív přijeli na pohoštění ( děda střelil kance) teta a strejda a Péťa z Dobrý, teta Jitka Jungr., prababí Jarmila, babí s dědou z Ústí, Renda s Renčou a Martínkem. Dostala jsem nějaké dárečky. Vyrážíme na úřad dolů na náměstí.  Musím uznat, že mi to sluší, dost. Mám červené šatičky, pod tím bílou blůzku a džínový capáčky na nožkách. Vezu se v mým krásně červeným kočárku. Vítala jsem se ještě se 2 holčičkama - Lucinkou a Barborkou. Obřad byl takovej trochu komoušskej, ale jinak jsem si tento den užila. Všichni byli spokojení a všichni jsme se zase sešli. Chyběli mi tu druzí teta se strejdou, ti měli svatbu Lucčiný sestřenky a pak babička Věra a Anna, které jsou bohužel ve špitále a i Bohouš, kterýmu bylo nedobře, asi úpal.

28.5.2007

Taťka mě přebaluje. Přimotal mi moje nožky ke ksichtíku, tak jsem čapla a? chutnám si paleček u nohy. Mňam mňam....

 

Náhledy fotografií ze složky květen 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář