Jdi na obsah Jdi na menu

prosinec 2006

31. 12. 2006

28.12.2006, čtvrtek

Tak si pro nás táta jede do porodnice. No, sice jedu domů m.j. v pyžámku (ten táta), ale strašně se na všechny těším. Bude tam celá rodina- babí a děda z Doks ( ti se mnou budou bydlet), babí a děda z Ústí, prababička Jarmila, teta a strejda ze Zbraslavi, teta a strejda a bratránek z Velký Dobrý, Bohouš a Jitka. Péťa už umí krásně říct moje jméno! Doma mi babička Hanka s taťkou připravili pokojíček- je zelenožlutej, mám v něm postýlku s povlečením s koníkama a 2 skříňky (zatím) a obrázky Krtečka. Rodiče spí hned vedle mě. Venku se chumelí - jsem přece Nežulka! Táta nám připravil překvápko - obrovitánskýho hnědýho medvěda. Je bombáckej. Říkáme mu Albert:-). Máma a táta jsou ze mě na větvi, úplně mimózní, strašně, strašně šťastní. Dům je plný lidí. Vlastně slavíme Vánoce, dostala jsem tunu dárečků. Všichni jsou spokojení a ze mě unešení.

29.12.2006

Venku je bílo- letos poprvé! Je teplá zima. Krom taťky, který bohužel musel do práce, vyrážíme všichni (viz. výše) včetně Flapína a Niki ( to je náš černej chlupatej labrador a malá kokřice tety a strejdy z Dobrý) na moji první procházku. V mým červeným fáru se mi jede skvěle.

31.12.2006

Svého 1.silvestra trávím doma::-) s mámou, babí a dědou a Flapem. Domácí pohodička. Táta bohužel slouží ve špitále, ale za to pak - bude mít skoro 14 dní dovču, tak si budem společně užívat. To bude paráda.

 

Náhledy fotografií ze složky prosinec 2006

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář