Jdi na obsah Jdi na menu

únor 2007

28. 2. 2007

2.-4.2.2007, konec šesti nedělí

Náš 1.výlet - samozřejmě do Ústí za babí a dědou a prababí Věrou a praprababí Marií. Moc jsme si to užili. Mám tam novou cestovní postýlku. Všichni mě furt chovaj, takže jsem nadmíru spokojená. Setkání s prababičkama bylo dojemné, moc se mi líběj. Na Marii jsem kulila oči. A i já se jím moc líbím. Marie je téměř o 102 let starší - slušný, co? A taky se narodila u Apolináře, jako já. Vypadá fakt skvěle. Hrozně se na mě těšila. Jsem pyšná, že mám tolik prababiček ( Annu, Věru a Jarmilu) a dokonce se můžu pochlubit a praprababičkou.

8.2.2007

7.týden života:

Tak jsme si s tátou hráli, když dorazil po službě z práce. Pořád slouží, tak se vidíme málo. Položil mě na bříško a já se s vypětím všech sil přetočila přes levý bok na zádíčka. Všichni z toho byli překvapení. Prej, že to byla náhoda, ale já přesně vím, že jsem to chtěla udělat. CHA cha!

8.týden života:

Tento týden jsem strávila v Ústí. Dokeští babí s dědou jeli do Davosu na lyže, taťulda musí hodně sloužit a tak vyrážíme na dovolenou a s Flapínem. Měli jsme se tam jako v bavlnce. Sice nám nepřálo počasí, ale přesto jsme každý den vyrazili s babí a dědou s Flapíkem na procházku na louky, já pěkně v mým červeným kočárku a děda byl můj vrchní kočí přes mé oblíbené kořeny a drny. Navštívili jsme taky malou Valerii Grusovou, to je moje ústecká kámoška. V pátek už s náma byl taťka, vzal si dovču, tak jsem šla šopovat - mý 1.punčocháče. Zajeli jsme se taky kouknout na bábinky Věru a Marii - ta ze mě úplně pookřála. Večer přijela ještě 2.prababí Jarmila a teta Lucka se strejdou Honzou a slavili jsme máminý 28. narozky! Jo a m.ch. zase se mi povedlo přetočit z bříška na záda a už i obstojně držím hlavičku. Jsem malý ukecaný smíšek, hlavně pop ránu.

25.2.2007

Je mi právě 9 týdnů a já pasu koníky! Je to ohromná zábava koukat na svět na bříšku. To se mi dost zamlouvá. A ještě větší sranda je, se otáčet z břucha na záda, otáčím se o 106.

10.týden života:

Svůj 10. týden trávím na Šumavě. Sotva jsem vylezla z maminčinýho bříška a už se dovolenkuju. Bydlíme v hotelu Rank v Horské Kvildě. Jsme tu s tetou Markét, strejdou Petrem, Péťou a s Honzou a Ivou. Teta má v bříšku malýho mrňouse (spíš to vypadá na dalšího bratránka). Chlapi jezdí běžkovat, sněhu sice málo, ale přece, tak jsem vyzkoušela jízdu na saních. Počasí nám nepřeje, Péťa chvílema zlobí, ale jinak vládne pohoda. Ke konci týdne už nám nad počasím dochází trpělivost, leje a leje a vítr fičí, že nejde jít ani vůbec ven, takže měníme plán a vracíme se předčasně dom. Takže svůj 1.sváteček oslavím doma s babíma i dědama (přijedou Ústečtí) a s Jitkou a Bohoušem a s Flapínem. Bohužel na mě přeskočil bacil, kterej mě dosti skolil. Ach jo.

 

Náhledy fotografií ze složky únor 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář