Jdi na obsah Jdi na menu

květen 2009

14. 5. 2009

13.květen 2009

Mám teď nový hit. Každý den chodím s tátou večer do bazénu a jsem z toho naprosto nadšená, ječím a pištím radostí. A ač se klepu zimou jak ratlik, z vody se mi nikdy nechce. A dneska? Taťka mě nechal uprostřed bazénu úplně samotnou jen se 2 křidýlkama. Vystrčila jsem hlavu pořádně nad vodu a zakopala nožkama a už jsem byla zase u něj! No, já plavala a úplně sama!!!

22.květen 2009

Tak dneska vyrážím poprvé karavanem. Jedem s babičkou a dědou pod Milešovku. Budu poprvé bez maminky a tatínka! A jak to dopadlo? Naprosto báječně. Opékali jsme buřty na ohni, vylezli s Péťou a dědou na posed, krmili divoká prasata a byli u rybníka na kačenkách. Něco pro mě. Jedno lepší než druhý. Spala jsem s babičkou a jen si večer trochu vzpomněla na mamču, ale babička to zamluvila a spinkalo se mi s ní skvěle celou noc. Brzy to zase zopakujem.

27.květen 2009

Bráškovi jsou 2 měsíce. už mu neříkám miminko, ale Kryštůfku. Už jsme si na sebe zvykli, tak ani moc nežárlím, jen někdy kolem spaní, že chci taky chovat. Kryštůfek je hodnej, ani moc nebrečí, jen když ho trápí bříško, hlavně po večerech. Ale v noci spinká dobře, dokonce ráno dlouho vyspává, nekdy až do 10.. Přes den spí taky dost, každen den jinak, umí si usnout klidně i sám na zemi, když je v dobrém rozmaru. Do umydla už se nevejde, tak se koupe ve vaničce. Je to macek. V 6 týdnech vážil 6250g:-). Už se na nás hodně směje. povídá a vypráví, pozoruje dění kolem, krásně drží šíšu a pase už i koníky!!!Už se byl podívat na chalupě a pojedem i do Ústí. Jo a taky už jezdíme společně na kole!  Je to borec.